Przeskocz do treści

Cenna maść z dodatkiem oleju z konopi

Od pewnego coraz większym zainteresowaniem na rynku farmaceutycznym cieszy się maść konopna. Jaki jest jej skład oraz kiedy warto sięgnąć po ten niezawodny specyfik?

Jakie jest działanie maści konopnej?

Po maść konopną sięga mnóstwo osób w różnym wieku. Jest to idealny preparat zarówno dla seniorów, sportowców jak i młodych dziewczyn borykających się z uciążliwym trądzikiem młodzieńczym. 

Preparat ten ma silne działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne oraz rozluźniające. Dzięki posiadanym właściwościom przyczynia się do pobudzania  krążenie krwi w poszczególnych częściach ciała. Po maść konopną warto sięgnąć podczas masażu, bowiem szybko się wchłania w skórę oraz pozostawia uczucie chłodu. 

Dla kogo polecana jest maść z konopi?

Maść ta zawiera aż dziesięć procent cennego dla zdrowia oleju z nasion konopi siewnej, co sprawia, że świetnie odżywia skórę.

Po krem ten powinny sięgnąć osoby cierpiące na uciążliwe bóle mięśni, stawów oraz kręgosłupa. Maść ta doskonale rozluźnia zesztywniałe mięśnia oraz jest pomocna w leczeniu stłuczeń oraz w pielęgnacji skóry suchej, łuszczącej się oraz skłonnej do podrażnień.

Maść z dodatkiem oleju konopnego powinna znajdować się w każdej domowej apteczce wszystkich osób cierpiących na uporczywe bóle kości oraz stawów.

Zainteresowani? Po więcej informacji zapraszam tu